Viešbučio saugumo politika - IMPERIAL Hotel & Restaurant

Viešbučio saugumo politika

Imperial Hotel&Restaurant saugumo politika, skirta veiksmams, siekiant užtikrinti svečių saugumą ir užsikrėtimo Covid-19 liga prevenciją 

Labai ačiū už Jūsų nuolatinę paramą ir indėlį.

Kadangi „Imperial Hotel & Restaurant“ teikia pirmenybę svečių ir darbuotojų saugumui bei sveikatai, mes įgyvendiname žemiau išvardytas priemones vadovaudamiesi mūsų „Saugumo politika “, kad mūsų svečiai galėtų naudotis patogumais, nebijodami Covid-19 išplitimo. Mes visi vertiname jūsų supratingumą ir bendradarbiavimą

Vidaus taisyklės

Dezinfekavimo priemonės

Mes dedame visas pastangas, kad pagerintume jūsų sanitarinę aplinką patogiai viešnagei teikiant dezinfekuojančius produktus įvairiose viešbučio vietose.

Įprastos dezinfekcijos sistemos vykdymas

Kruopščiai dezinfekuojame dažnai liečiamus daiktus bendrose naudojimo patalpose, svečių kambariuose, restorane, bare,  pusryčių, pokylių ir konferencijų salėse :

Tai apima lifto mygtukus, durų rankenas, jungiklius, kėdes, stalus, nuotolinio valdymo pultus, telefonus, plaukų džiovintuvus, mikrofonus ir kt.

Prevencijos vykdymas viruso stabdymui

Registratūra, kasos aparatas yra nuolatos dezinfekuojami. Tarp svečių ir personalo išlaikomas ne mažesnis kaip 2m atstumas, registratūroje įrengta pertvara. 

Dėvėdami veido kaukes, mūsų aptarnaujantis personalas visą dėmesį skiria mūsų svečių sveikatai, saugumui  ir higienos reikalavimams. Be to, mes kruopščiai vėdiname  kambarius, bendro naudojimo patalpas, taip pat restoraną, barą, pokylių ir konferencijų sales.

Fizinio atstumo užtikrinimas

Tarp svečių ir darbuotojų išlaikomas ne mažesnis kaip 2m atstumas,  kontroliuojama maksimali lifto, restorano, baro, pokylių ir konferencijų salių talpa.

Darbo laiko pokyčiai

Kai kurie restoranai, pokylių ar konferencijų salės gali būti  laikinai uždaryti arba veikti sutrumpintomis valandomis. Norėdami gauti daugiau informacijos, patikrinkite mūsų svetainę ar kreipkitės tiesiogiai į viešbučio registratūrą.

Maisto tiekimas į kambarius:

Maistas į apgyvendintus kambarius tiekiamas po apsauginiais dangčiais, siekiant užkirsti taršos per orą tikimybę;

Prašymai klientams

 • Norėdami saugiai ir patogiai apsistoti , prašome bendradarbiauti su mumis tikrinant temperatūrą, naudoti dezinfekcijos priemones. Svečiams, kurių temperatūra yra 37,5 laipsnių ar daugiau bus informuoti, kad pasireiškus COVID-19 ligos ar gripo/peršalimo simptomams, privaloma dėvėti medicininę kaukę, izoliuotis savo kambaryje, informuoti viešbučio administraciją ir prireikus, kreiptis medicininės pagalbos bendruoju pagalbos numeriu 112 arba skambinti karštąja koronos linija numeriu 1808.
 • Nakvojančių svečių sveikatos būklės įvertinimas: Įsiregistruojant prašysime užpildyti sutikimo formą dėl savo sveikatos būklės tikrinimo ir leidimo mums patvirtinti jūsų kelionių istoriją, tarpines stoteles ir kt.
 • Prašysime įvertinti jūsų temperatūrą prieš leisdami jums lankytis mūsų restorane, bare, pokylių ar konferencijų salėse . Mes galime mandagiai paprašyti Jūsų nesinaudoti Jūsų mūsų teikiamomis paslaugomis , jeigu turite 37,5 laipsnių ar aukštesnės temperatūros.
 • Prašysime svečių visose viešbučio erdvėse lankytis dėvint apsauginę veido kaukę. Asmenys nedėvintys veido kaukių nebus įleidžiami į patalpas.
 • Svečių, kurie karščiuoja, jaučiasi prastai, arba turėjo kontaktą su užsikrėtusiais asmenimis, prašome iš anksto numatyti savo planus nesilankyti mūsų viešbutyje. Apsistojus, nedelsiant izoliuotis savo kambaryje ir informuoti registratūrą.
 • Prašome dėvėti kaukes viešose vietose ir laikyti 2m atstumo.
 • Viešbučio registratūroje rekomenduojame svečiams atsiskaityti banko kortelėmis, nenaudojant grynųjų pinigų;

Prevenciniai veiksmai viešbučio darbuotojams

 • Darbo metu būtina dėvėti veido kaukę.
 • Mes aprūpiname visus personalo narius kaukėmis ir privalome jas  visi dėvėti darbo metu.
 • Fizinės būklės patikrinimas atėjus į darbą.
 • Mes kruopščiai stebime darbuotojų sveikatos būklę, rūpinamės  rankų higienos priemonėmis darbo vietoje. Darbuotojai, kurie karščiuoja 37,0 laipsnių temperatūra ir daugiau ar kurie nesijaučia gerai, jiems yra neleidžiama dirbti,. Darbuotojams nurodoma likti namuose ir ilsėtis.
 • Atsižvelgiant į svečių saugumą, sveikatą ir visuomenės higieną, aptarnaujantis personalas yra įpareigotas dėvėti kaukes.
 • Individualus higienos valdymas darbo  metu.
 • Mes skatiname darbuotojus dažnai plauti rankas ir jas dezinfekuoti.
 • Dezinfekavimo priemonių išdėstymas bendro naudojimo patalpose.
 • Dezinfekavimo priemonės yra prie įėjimų/ išėjimų ir darbuotojų vonios kambariuose, kad būtų užtikrinta darbuotojų  gerą rankų higieną.
 • Sergantys darbuotojai privalo laikytis elgesio standartų, susirgus nedelsiant informuoja darbdavį ir palieka patalpas. Darbo vieta yra kruopščiai išdezinfekuojama.
 • Draudžiame nebūtinas verslo ir užsienio keliones. Be to, mes mokome darbuotojus susilaikyti nuo viešų renginių ar susitikimų su dideliu žmonių skaičiumi kaip su darbu susijusius pietus ar išvykas.

 

„Imperial Hotel & Restaurant“ imasi visų įmanomų priemonių norėdami apsaugoti savo svečius, kad jų būklė  būtų gera ir saugi.

Dėkojame už palaikymą.

Generalinis direktorius