Apie - IMPERIAL Hotel & Restaurant

IMPERIAL Hotel & Restaurant

Gerbiamieji,


Turime gerą žinią, kuria norėtume pasidalinti su Jumis. Bendrovės UAB „Mare Balticum“ valdomas svetingumo sektoriaus lyderis viešbutis „Ramada Hotel & Suites Vilnius“ nuo 2017 metų rugsėjo 1 dienos keičia pavadinimą ir tampa „Imperial Hotel & Restaurant“.


Išskirtinė vieta Vilniaus senamiesčio širdyje ir aukštos kokybės standartų laikymasis pagrindiniai veiksniai, dėl kurių viešbučio valdybos sprendimu, nuspręsta nepratęsti frančizės sutarties su „Ramada“ prekės ženklu. „Imperial Hotel & Restaurant Vilnius“ veiks tose pačiose patalpose ir toliau vykdys turimus įsipareigojimus partneriams ir svečiams, kadangi juridinis asmuo UAB „Mare Balticum“ išliks tas pats, o vykdomas tik prekės ženklo pavadinimo keitimas.


Nuo 2005 metų viešbutis valdomas patyrusios UAB „Mare Balticum“ komandos, kuri sukūrė išskirtinį svetingumo kompleksą ir nuolat dirbo tam, kad svečiai jaustųsi lyg namuose. Įmonės valdybos nariai turite daugiau nei 25 metų patirtį atvykstamojo ir išvykstamojo turizmo, viešbučių valdymo ir viešojo maitinimo versle. Individuali atsakomybė už nuosavo prekės ženklo „Imperial Hotel & Restaurant Vilnius“ valdymą suteiks įmonei daugiau galimybių prisitaikyti prie rinkos pokyčių, pasiūlyti svečių poreikius geriausiai atitinkančias paslaugas, paspartis kambarių renovacijos procesus ir toliau leis kelti darbuotojų kompetenciją.


2014 metų pradžioje viešbučiui, vadovaujantis Europos klasifikavimo kriterijais pagal „HotelStars Union“ sistemą, buvo suteiktas aukščiausias 5 žvaigždučių plius įvertinimas. Esame įsikūrę autentiškame istoriniame Vilniaus senamiesčio pastate, menančiame XVI amžių. Viešbutį pamėgę ne tik užsienio svečiai, bet ir miesto gyventojai. Jo vardas jau nuo pat įkūrimo tolygus žodžiui svetingumas. Štai kodėl čia apsistoja užsienio žvaigždės, čia rengiami svarbūs pramogų pasaulio, mados, verslo bei politikos elito susitikimai.


Viešbutis garsėja kaip tobulas aukšto rango konferencijų, verslo renginių ir asmeninių švenčių organizatorius. Šiuolaikiškai įrengtos pobūvių ir konferencijų salės pasižymi elegancija ir dienos apšvietimu. Didžiuojamės vieninteliu Lietuvoje premium klasės restoranu „Imperial“ ir gastro baru „California Tapas & Wine“, kurie nuolat seka pasaulines maitinimo sektoriaus tendencijas, o virtuvės komandos kolekciją papildo vis naujais tarptautiniais apdovanojimais.


Aukščiausio lygio aptarnavimo kokybės standartas skatina mus naujiems darbams ir leidžia tikėtis Jūsų dėmesio ir ateityje. Tikėdami, kad patenkinsime Jūsų kokybiško poilsio ir maitinimo paslaugų poreikius primename, kad Jūs bei Jūsų svečiai visuomet laukiami prabangiame svetingumo komplekse.

 

 

Su nuoširdžiais linkėjimais,


Generalinis direktorius

Olegas Vasinas

 

Jaunavedžių pasiūlymas
Plačiau
Romantiškas savaitgalis!
Plačiau
Pasiūlymas Jūsų Karalienei!
Plačiau